ТВ

Жанрове Предавания

Музика Предавания Сериали Филми Спорт
 
 

ТВ програмата е предоставена от:

 
 

От тук можете да филтрирате кои телевизии искате да виждате

02:05 А група Токшоу (2014

03:05 Край на програмата

08:00 Футбол: Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив), четвъртфинален мач-реванш за Купата на България, повторение

10:00 Премиър Лийг Токшоу (2014 - 15), предаване за английски футбол, 27 - и епизод, повторение

11:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение

13:00 Класика от Висшата Лига - Челси - Евертън (14 - 15), повторение

13:30 Студио Купа на България, директно

14:00 Футбол: Локомотив (Горна Оряховица) - Черно море, четвъртфинален мач-реванш за Купата на България, директно

15:55 Студио Купа на България, директно

16:30 Класика от Висшата Лига - Стоук Сити - Манчестър Сити (14 - 15), повторение

17:00 А група Токшоу (2014 - 15), предаване за български футбол, 2 - и епизод, повторение

18:00 Обзор на кръга в английската Висша Лига (2014 - 15), 28 - и епизод

19:00 НБА Екшън“, предаване за баскетбол, 2 - и епизод, директно

20:00 Светът на Висшата Лига (2014 - 15), магазинно предаване, 37 - и епизод

20:30 Преди кръга в А група, предаване за български футбол, 2 - и епизод, директно

21:00 Футбол: Хасково - Левски, четвъртфинален мач-реванш за Купата на България, повторение

23:00 Футбол: Литекс - Лудогорец, първи четвъртфинален мач за Купата на България, повторение

01:00 Обзор на кръга в английската Висша Лига (2014 - 15), 28 - и епизод, повторение

02:00 Светът на Висшата Лига (2014 - 15), магазинно предаване, 37 - и епизод, повторение

02:30 Преди кръга в А група, предаване за български футбол, 2 - и епизод, повторение

01:45 Здравето отблизо /п/

02:45 По света и у нас /п от 20:00/

03:40 Япония днес /п/

03:55 Светиците тв филм /82 епизод/п/

04:40 Дързост и красота тв филм /3502 епизод/п/

05:05 Още от деня информационно предаване/п/

05:50 Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня

06:00 Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов

09:00 По света и у нас Информационна емисия

09:15 Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

10:30 Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев

11:30 Телепазарен прозорец

11:45 Малки истории /п/

12:00 По света и у нас Информационна емисия

12:30 Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/

12:45 Телепазарен прозорец

13:00 Цар и генерал /100 години българско кино/ игрален филм/п/

14:20 България от край до край /8, последен епизод/п/

14:55 Телепазарен прозорец

15:10 Младият Дракула тв филм /4 епизод/