ТВ

Жанрове Предавания

Музика Предавания Сериали Филми Спорт
 
 

ТВ програмата е предоставена от:

 
 

От тук можете да филтрирате кои телевизии искате да виждате

03:30 Край на програмата

08:00 Премиър Лийг Токшоу“, предаване за английски футбол, 4 - и епизод, повторение

09:00 Футбол: Азербайджан - Хърватия, квалификационен мач за УЕФА ЕВРО 2016, повторение

10:55 Формула 1: Първа тренировка за голямата награда на Италия, директно

13:00 Футбол: Италия - Малта, квалификационен мач за УЕФА ЕВРО 2016, повторение

14:55 Формула 1: Втора тренировка за голямата награда на Италия, директно

17:00 Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 4 - и епизод, повторение

17:30 Формула 1: Първа тренировка за голямата награда на Италия, повторение

19:15 Формула 1: Втора тренировка за голямата награда на Италия, повторение

21:00 Студио Европейски квалификации, директно

21:45 Унгария - Румъния, УЕФА ЕВРО 2016

23:40 Студио Европейски квалификации и обзор на мачовете от деня, директно

00:30 Футбол: Германия - Полша, квалификационен мач за УЕФА ЕВРО 2016, повторение

02:30 Край на програмата

08:00 Формула 1: Първа тренировка за голямата награда на Италия, повторение

09:45 Формула 1: Втора тренировка за голямата награда на Италия, повторение

11:30 Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 4 - и епизод, повторение

11:55 Формула 1: Трета тренировка за голямата награда на Италия, директно

13:15 Светът на Висшата Лига (2015 - 16), магазинно предаване, 10 - и епизод, повторение

13:45 Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига, 4 - и епизод, повторение

04:25 Чиста кръв тв филм /62 епизод/п/

05:10 Дързост и красота тв филм /3610 епизод/п/

05:30 Златно сърце тв филм /3, последна серия/п/

06:30 Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов

09:00 По света и у нас Информационна емисия

09:15 Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

10:30 Зелената линейка /п/

11:00 Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание

14:00 Телепазарен прозорец

14:15 Рицарят на бялата дама - филм от проекта Детско лятно кино с БНТ1 тв филм /2 серия/

15:20 Конър под прикритие тв филм /39, последен епизод/

15:40 Катя иска да отслабне документален филм /Евровизия/

16:00 По света и у нас Информационна емисия

16:10 Новини на турски език

16:25 5 минути София

16:35 Концерт на Софийската филхармония /п/

17:35 Дързост и красота тв филм /3611 епизод/

18:00 По света и у нас Информационна емисия

18:30 Светът на бъдещето документален филм /12 епизод/

19:10 Клиника на третия етаж тв филм /5 серия/